1 / 9
Renault Clio Grandtour 1.5 dci
1 €
28.01.2023 10:06

Кривогаштани / Прилеп

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

63 kw / 86 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Renault Clio Grandtour 1.5 Dci. 2009 godina
KLIMA - LADI ODLICNO
SERVO
Tempomat
ABS
ESP
AUX
AIRBAG
RADIO CD
- SERVISNA KNISKA
ELEKTRIKA NA 4x PROZORI
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
 CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
MOTOR, MENUVAC, PODVOZJE PERFEKTNI


KOLATA E DONESENA OD Svajcarija CARINETA PLATENO SE DO REGISTRACIJA,

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

bajko
Потврден огласувач
071449883
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам