1 / 5
Kombe mercedes sprinter
3.600 €
05.12.2022 20:01

Прилеп / Прилеп

Se prodava kombe mercedes sprinter vo odlicna sostojba. Moze zamena za tovarno,slep sluzba ili џip so Vasa ili Moja doplata.

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава / Можна е замена од:

Ice
Потврден огласувач
075326760
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам