1 / 6
VW Polo 1.4 TDI 2006
3.950 €
Цената не е фиксна
11.12.2022 07:02

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Vo dobra sostojba, mozi da se vidi vo sekoj moment.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ivana
Потврден огласувач
078383005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам