1 / 2
Dukan vo Trgovski centar Tochila
1 €
Цената не е фиксна
25.01.2023 17:33

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

55 m²

Греење:

Нема

Se izdava renoviran dukan vo trgovskiot vo Tochila

Категорија: Недвижности / Дуќани

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам