1 / 12
Se Izdava deloven prostor vo naselba tocila vo Prilep
1 €
07.02.2023 21:01

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

160 m²

Греење:

Струја

Se izdava 2 po 80 kvadrati dujkani vo naselba tocila na glavnata ulica brajka miladinovci br. 83
So sopstven parking vo blizina na crkvata sv. Petka i Kam market
Cena po dogovor
Tel. 075 983 120 Zlate

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Zlate
Потврден огласувач
075983120
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам