1 / 9
SKODA FABIA 1.4TDI 2005 GOD
3.200 €
3.300 €
Денес 10:36

Куманово / Куманово

Марка:

Skoda

Модел:

Fabia

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava SKODA FABIA 1.4 TDI 2005 GOD REG CELA GODINA.Uvezeno od Germanija so vozenje.
Extra sostojba pali vozi so 4 zimski gumi
MOZE ZAMENA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Davor
Потврден огласувач
078406590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам