1 / 12
Se iznajmuva dukan vo strog centar vo Prilep
По Договор
23.01.2023 13:06

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

400 m²

Греење:

Централно

Dukanot e potpolno nov so vkupna površina od 400m2,sodrži prizemje,vizba i 2 kata.
Informacii na tel. 070 259-509

Категорија: Недвижности / Дуќани

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам