1 / 10
GT-Zaskar Sport
По Договор
27.01.2023 20:31

Велес / Велес

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

18 "

077/68-68-22

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Sashko
Потврден огласувач
077686822
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам