1 / 4
Prodavam Zvucnici Vintage Asuki 2x60W
135 €
05.06.2023 10:45

Чучер Сандево / Скопје

Zvucnici vintage asuki 2x60w ispravni, sochuvani 135evra

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
075522020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам