1 / 12
VOGE 500DS 2020 BMW TEHNOLOGIJA
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.01.2023 19:08

Прилеп / Прилеп

Марка:

BMW

Вид:

Останато

Година:

2020

Модел:

500ds

Километри:

5000

Voge 500ds 2020 godina
Bmw tehnologija
Nesson kocnici
Bosch elektronika
Pireli gumi
Bmw masina
Odlicen motor mnogu ubava vozna minimalna potrosuvacka na gorivo od 3.5 litri na 100km
Motorot ima pominato 6600km
Kompletno e servisiran.....
Mozi i zamena
077 755 290

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

aleksandar
Потврден огласувач
077755290
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам