1 / 4
Se prodava novi, delov Za zastava 101
По Договор
25.01.2023 10:09

Прилеп / Прилеп

Delovi te se orginal srpski
Vodna pumpa.... 1800 den.
Drzac sipka..... 500.den.
Drzac Za mejnac....... 600....den.
Alumiumski drzac.... 600....den.

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078369688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам