1 / 10
KIA PICANTO 1.0 2013 GOD
По Договор
14.03.2023 12:23

Прилеп / Прилеп

Марка:

Kia

Модел:

Picanto

Година:

2013

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM OD KIA REGISTRIRANA E CELA GODINA TOP SOSTOJBA MALO NOVO EKONOMICNO VOZILO
070 305 444

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

IGOR
Потврден огласувач
070305444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам