1 / 12
Bmw 116i 2009 face lift
5.400 €
24.01.2023 10:25

Прилеп / Прилеп

Марка:

BMW

Модел:

116

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Увезено е од швајцарија од прв газда со сервисна книшка со реални км проверка каде сакате. Регистрирано до ноември 2023 год. Направен сервис сменето му е масло и сите филтри. Амортизери и стабилизатори. Нема никакво вложување.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
075851396
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам