1 / 11
Audi a4 (golf , passat , polo , mercedes , bmw )
1.450 €
Цената не е фиксна
03.01.2023 10:40

Прилеп / Прилеп

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kolata e vo odlicna sostojba
Napraven golem servis i smenti site jabucici na prednica komplet,
Mozi da se proveri kade sakate
Klimatronik

Mozi zamena so vasa ili moja doplata

2.5 TDI / 150 HP

Info.. 071 934 291

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

KQ
Prilep
Потврден огласувач
071934291
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам