1 / 1
Се издава дуќан, главна улица
120 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.12.2022 15:07

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

48 m²

Греење:

Нема

Се издава. Главна улица од страна на Плетвар. Моментално е откуп на тутун Секе. Договорот им истекува во ноември 2023. Потребно е реновирање, дајте понуда и ако треба да се префатиме со киријата.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Методија Костоски
Александар Македонски 520
Потврден огласувач
077630458
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам