1 / 7
Mercedes E 220 CDI
5.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.02.2023 16:05

Прилеп / Прилеп

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Останато

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava mercedes e220 w211
Registriran so zelen karton
Servisiran
Avtomatik
Proverka kade sakate
Poveke informacii za kolata 071940659 !!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Audi
Потврден огласувач
071940659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам