1 / 7
Opel Astra h 2007 1.7 cdti
3.000 €
Цената е фиксна
08.02.2023 11:36

Прилеп / Прилеп

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Opel Astra h 2007 godina
So full oprema
Na voziloto se funkcionira,registracija + zelen karton do 08/2023
Zamena mozi samo za karavan vozilo ili za Sharan.
Cena za kes 3100

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

bobi
Потврден огласувач
076748851
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам