1 / 6
ТРОСЕД ДВОСЕД ФОТЕЛЈА
100 €
Цената е фиксна
25.02.2023 09:08

Ѓорче Петров / Скопје

СЕ ПРОДАВА ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ГАРНИТУРА ТРОСЕД ДВОСЕД ФОТЕЛЈА И ТАБУРЕТКА.НАПОМЕНА ТРОСЕДОТ ИМА МЕХАНИЗАМ ЗА СПУСТАНЈЕ И МОЗЕ ДА СЛУЗИ КАКО ЛЕЗАЈ.КОРИСТЕНИ ВО ДОБРА СОСТОЈБА . БЕЗ ЗАМЕНИ И КОМПЕЗАЦИИ ЗА СЕРИОЗНИ КУПУВАЦИ ТЕЛ КОНТАКТ 076- 403 123

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
077607133
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам