1 / 12
Bmw e60 523i Plin
6.800 €
01.06.2023 22:53

Куманово / Куманово

Марка:

BMW

Модел:

523

Година:

2005

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Bmw e60 523i 2005 god.
Ates plin
Rg.10.2023
Alum.bandasi so gumi 2020
Servisirano komplet motor menjac
Doneseno od Ch
Odlicno socuvano
078 483 450

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
078483450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам