1 / 12
AUDI A5..2.0TDI..170KS.. S-LINE. TOP SOSTOJBA..2009GOD.
8.800 €
8.900 €
20.03.2023 09:19

Прилеп / Прилеп

Марка:

Audi

Модел:

A5

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

2.0 tdi. QUATRO 170 KS
MALA POTROSNA PROSECNA 5/5L
KLIMATRONIC
TEMPOMAT
BOARD KOMJUTER VO BOJA
GOLEM DISPLEJ VO BOJA
FABRICKO OZVUCUVANJE SO BOUFER
AUX
KOMANDI NA VOLAN
S-LINE
NAPRAVEN GOLEM SERVIS
ZATEMNETI STAKLA SO ATEST
FULL LED
TOP SOSTOJBA..
NEUVEZUVAN
SERVISNA KNISKA
MOZNA ZAMENA.. 10.000e..REALNI PONUDI
075 886 555

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

stole.225@gmail.com
Потврден огласувач
075886555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам