1 / 12
Неа Потидеа, Халкидики, се продава зграда од 395 кв.м.
840.000 €
26.01.2023 14:56

Скопје Центар / Скопје

Се продава во Неа Потидаја, Халкидики, недовршена зграда со вкупна површина од 395 кв.м. Зградата е ПРВА на море!!!! Идеален за изградба на соби, хотели, супермаркети и општа комерцијална употреба.

Shitet ne Nea Potidaia, Halkidiki, nje pallat i paperfunduar me siperfaqe totale 395 m2. Ndërtesa ndodhet vijën e parë buzë detit!
Ideale për ndërtimin e dhomave, hoteleve, supermarketeve dhe përdorimit të përgjithshëm komercial.

For sale in Nea Potidaia, Halkidiki an unfinished building with a total area of 395 sq.m. The building is FIRST on the sea!!!!
Ideal for building rooms, hotels, supermarkets and general commercial use.

Категорија: Недвижности / Во странство

Се продава од:

Ridi.NewDeal
Tsmiski 33 Thessaloniki
Потврден огласувач
00306994867940
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам