1 / 8
Volkswagen Passat 1.9 TDI
4.900 €
Цената е фиксна
26.03.2023 22:40

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2024

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

*Нов Акомулатор 11.02.2023
Регистрација до 2 месец 2024

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
075369964
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам