1 / 2
Ѕидна батерија со две црева
1.000 МКД
14.12.2022 15:28

Аеродром / Скопје

Ѕидна батерија со две црева за висок притисок или проточен бољер

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

elizabeta
Потврден огласувач
075907442
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам