1 / 12
Mercedes Atego 1318 120000km
По Договор
31.05.2023 10:19

Прилеп / Прилеп

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️
Mercedes Atego 13.18
✅- Uvoz Holandija
✅- Godina 2008
✅- Euro 5
✅- 120 000 km
✅- Avtomatik menuvač
✅- Šasija
✅- Cd radio
✅- Dobri gumi
✅- Vo besprekorna sostojba
✅- Plateni site davački
✅- Cena bez DDV
✅- http://m.reklama5.mk/pap-traks
☎️ 070 339 200 ☎️

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

PAP-ТRAKS
Републиканска 10
Потврден огласувач
070339200
Испрати Е-маил до огласувачот

Tovarni Vozila

0 €

Mercedes Atego 1218

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам