1 / 5
dekla za pezo citroen 1.9diesel bez turbo
3 €
20.03.2023 08:19

Прилеп / Прилеп

Марка:

Peugeot

Модел:

Partner

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

35000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

deklata e so ventili komplet...bregasta posebno...vakuum pumpa..grani komp..casici..dizni ..greaci ..kapaceto e dvodelno..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

boris
Потврден огласувач
070428963
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам