1 / 12
CITROEN DS4 1.6 HDI NAVI AVTOMATIK
По Договор
10.450 €
Денес 10:42

Кочани / Кочани

Марка:

Citroen

Модел:

DS4

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

84 kw / 114 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

CITROEN DS4 1.6 HDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dimitrov Avto
Vlez vo Kočani do HOTEL NACIONAL
Потврден огласувач
078999707
Испрати Е-маил до огласувачот

VW GOLF VI 1.6 TDI NAVI FULL

8450 €

MITSUBISHI ASX 1.8DI-D NAVI FULL 2011G

9850 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам