1 / 4
Fiat grande punto 1.3 multiget 2007god
3.750 €
20.03.2023 10:58

Охрид / Охрид

Марка:

Fiat

Модел:

Grande Punto

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Fiat grande punto 1.3 multiget 2007god vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

DIME
Потврден огласувач
075/247960
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам