1 / 4
Prikolka kolicka za kola odlicna nova
15.000 МКД
26.05.2023 18:11

Прилеп / Прилеп

Extra sostojba, prikolkata e nova. Poveke info na brojot 072734648, podolu brojot ne e vo upotreba Dimenzii 1.8m dolga, 1.08m siroka 40cm dlaboka

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
072734648
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам