1 / 8
Opel Astra 1.7 TDCI
3.200 €
22.03.2023 18:06

Прилеп / Прилеп

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Opel Astra 1.7 TDCI..2005/4
Ful Oprema
-Aluminiuski bandasi.
-Centralno na kluc.
-tempomat.
-Klima.
Kolata e odlicno socuvana
Nadvoresno- Vnatresno i Tehnicki.
Reg.06-23.so zelen karton.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
072233321
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам