1 / 3
SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
По Договор
06.03.2023 00:01

Прилеп / Прилеп

Se prodava deloven prostor vo centar od 500m2 korisna povrshina. 4m-vnatreshna visina..neposredno do 13to-katnicata (Kruzhen-Karpalak)

SAMO ZA SERIOZNI

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Prilep
Потврден огласувач
070208140
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам