1 / 4
Се продава количка приколка/kolicka prikolka
10.000 МКД
03.03.2023 09:08

Прилеп / Прилеп

Се продава количка добро зачувана за работа во добра состојба димензии 160 cm * 100 cm Информации на телефон
076851305

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

prilepcanka
Потврден огласувач
071379966
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам