1 / 2
Dvosed i trosed so mehanizam na spustanje
7.000 МКД
Цената не е фиксна
22.02.2023 21:21

Прилеп / Прилеп

Prodavam trosed i dvosed so ekstra kvalitet ,kupeni od simpo i dvata se so mehanisam na spustenje.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

ana_anice@outlook.com
Потврден огласувач
076220212
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам