1 / 10
WV GOLF 5 PLUS 1.9 TDI NOV!!!!!
1 €
13.03.2023 10:03

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf Plus

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

WV GOLF 5 12M.2005 G. FULL OPREMA 17"
OZ ALUMINIUMSKI BANDASI SKORO NOVI GUMI, BOARD KOMPIJUTER, TEMPOMAT 2 X ORG. KLUCA, SERVISNA ISTORIJA I DRUGO. NOV UVOZ OD ITALY, SREDENI DOKUMENTI DO REGISTRACIJA. - - - IMAM I DRUG IZBOR NA VOZILA---

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

KIKO
Потврден огласувач
070925942
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам