1 / 11
CITROEN C5 2.0HDI SO FUL OPREMA EXLUSIVE
4 €
10.05.2023 13:51

Прилеп / Прилеп

Марка:

Citroen

Модел:

C5

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

CITROEN C5 2.0HDI SO FUL OPREMA NEMA STO NEMA SENZORI ZA PARKIRANJE NAPRED I NAZAD XENON DINAMIC SVETLA (VRTAT LEVO DESNO) NAVIGACIJA VO BOJA EL PODESUVANJE NA SEDISTA I GREACI AVTO PILOT ZA VOZENJE ZA PRECEKORIVANJE NA BELA.LINIJA I MNOGU DRUGO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Gr
Потврден огласувач
077988000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам