1 / 3
Prodavam sporet i frizider vo Ohrid
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.05.2023 00:14

Охрид / Охрид

Prodavam frizider i šporet vo odlicna sostojba.Koristeni 1 godina.
Se naogaat vo Ohrid
070678447

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Tamara
Потврден огласувач
070678447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам