1 / 12
BMW F20 116i TURBO
15.555 €
05.03.2023 15:11

Прилеп / Прилеп

Марка:

BMW

Модел:

116

Година:

2012

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

MOZNA E ZAMENA📲077791753📱

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Давор
Потврден огласувач
077791753
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам