1 / 11
Bmw X5 M BlackM Edition
48 €
17.05.2023 14:01

Прилеп / Прилеп

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

260 kw / 354 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Perfektna sostojba,registriran,kasko osiguran,zelen karton
20 m felni so pireli zimski gumi
21 hamann motorsport carbon so toyo letni gumi
Redoven servis so komplet servis istoria i proverka kade sakate
Najvisoko nivo na opremenost

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

M
Потврден огласувач
070525759
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам