1 / 5
Kompresor za vozduh
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.02.2023 10:10

Гази Баба / Скопје

Se prodavaat kompresori za vozduh vo odlicna sostojba. Kompresorite se servisirani,bez zabeleshki.
*Kompresor 50l trofazen (Glava-SEVER Subotica Yugoslavija, Boca Huddersfield - England)
* Kompresor 120l ( Huddersfield - England)

Povekje informacii na tel broj
072/888-170
072/888-171
Cena po dogovor.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Georgi
Потврден огласувач
078355545
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам