1 / 2
Miniaturni i skrieni kameri SPY
1 €
19.03.2023 13:58

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Minijaturni i skrieni spy kameri za zastita na vasiot dom.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
078283257
Испрати Е-маил до огласувачот

Камери, Видеонадзор, Мрежи,Инсталација

1 €

Водовод и канализација 077-542-054 Зоран

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам