1 / 4
Toyota Rav 4 orginal bandasi so guma
1 €
Цената не е фиксна
24.03.2023 08:32

Прилеп / Прилеп

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж:

17

Ширина на бандаж:

Останато

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

114

Ширина на гума:

225

Висина на гума:

65

Дијаметар на гума:

17

Orginalni fabricki aluminiumski bandasi so gumi za Toyota Rav 4 vo odlicna sostojba 225 65 17. Kontakt Dejan 070 353 314.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Sashko
Потврден огласувач
076208402
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам