1 / 5
Cbr600rr
4.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.03.2023 14:38

Прилеп / Прилеп

Марка:

Honda

Вид:

Спортски

Година:

2005

Модел:

Honda cbr 600rr

Километри:

35000

Servisiran registriran top
Moze zamena za kola

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

robert
Потврден огласувач
078342206
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам