1 / 12
Garnitura
11.000 МКД
04.01.2023 21:33

Ѓорче Петров / Скопје

Se prodava garnitura,trosed,dvosed i fotelja vo odlicna sostojba.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Saso
Штросмаерова бр. 14
Потврден огласувач
075245876
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам