1 / 10
Se prodava MONDIAL MH 125-DRIFT
800 €
Денес 10:10

Прилеп / Прилеп

Марка:

Останати марки

Вид:

Останато

Година:

2018

Модел:

125 mh drift

Километри:

5000

Motorot e vo super sostojba kako sto e na slikite za poveke info SAMO NA BROJOT 076569839

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Bulent
Потврден огласувач
070455391
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам