1 / 5
Se prodava opel vektra karavan 1.9cdti 2006 godina
1 МКД
25.02.2023 07:27

Прилеп / Прилеп

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava opel vektra karavan 1.9cdti 2006 godina,moze zamena za pomalo.
Registrirana do 2mesec 2024
Broj za kontakt:078330281

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Dalibor
Потврден огласувач
071360833
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам