1 / 4
KTM SX 250 2019 godina vo TOP SOSTOJBA !!!
5.200 €
03.03.2023 14:20

Прилеп / Прилеп

Марка:

KTM

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2019

Модел:

SX 250

Motorot e vo besprekorna sostojba , redovni servisi na sekoi 12-15h so Motorex programa, site gardovi , HGS isduv, VFORCE 4 , nikogas ne e vozen na trki ili od drug vozac napraven e za dusa . Samo za seriozni kupuvaci, javete se za podetalni informacii. Mozna zamena samo za enduro verzija 250cc ili 300 cc .

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Dejan
Потврден огласувач
075415168
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам