1 / 4
Elektromotor so reduktor
140 €
30.12.2022 14:22

Струга / Струга

Germanski proizvod motor so reduktor odlicen.moze za garaza vrata i drugo, Informacii za motorot ima vo plockite, a Reduciranjeto e /motorot vrtit 4 pati reduktorot 1.pat. Moze i nekoja zamena.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам