1 / 2
KREVET SO DUSEK
5.500 МКД
02.05.2023 10:44

Карпош / Скопје

Prodavam odlicno zacuvan krevet so dusek.
Sirina 115cm dolzina 190cm visina bez dusek 30cm, visina so dusek 60cm.
Krevetot se prodava zaedno so dusekot.

Moze da bide i so moj prevoz.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
072272085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам