1 / 2
Motorna pila Dolmar 116
200 €
10.03.2023 17:21

Лозово / Свети Николе

Se prodavaat polovni delovi od motorna pila Dolmar 116.
nema klip i cilindar
moze i cela cenata e 200 evra za celata

Broj za kontakt: 078 458 663 - ACE

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070861819
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам