1 / 2
Marantz PM-94
850 €
04.03.2023 09:25

Тетово / Тетово

Se prodava Marantz PM-94, tesko dostapno pojacalo, tehnicki vo odlicna sostojba, koga e izlezeno kosta 5000 DM, zver od 23kg, isporacuva 35w vo A klasa ili 140w vo AB, prvata fotografija e od pojacaloto a vtorata od internet, za podetalno info kontaktirajte na 075-555-540.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Милчо
Потврден огласувач
075555540
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам