1 / 6
BAOTIAN 49CC 2008 g REGISTRIRAN TRAJNO I OSIGURAN SO PREVOD
450 €
Цената е фиксна
06.03.2023 21:10

Кратово

BAOTIAN 49 cc 2008 godina registriran trajno i osiguran vo odlicna sostojba so prevod. tel. kontakt 078 216 175

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

dragan
Потврден огласувач
078678478
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам